| lSarcastiquel a întrebat:

Ce parere aveti despre:
Inna,Alexandra Stan,Lora,Andra,Antonia, Ruby.

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Sunt nişte artiste superbe,care ne uimesc cu melodiile lor, încearcă să facă România plină cu zâmbete, mai ales Andra, este naturală, nu are silicoane.Ruby este foarte sexy,cântă super,are o voce minunată,cei mai mulţi zic că este piţipoancă. Inna,este super talentată,zilele astea ne-a ascultat sfatul şi a început să facă melodii decente,are mulţi fani din Spania.
Alexandra Stan,superbă,are o voce super frumoasă,merită să fie auzită,ultimile ei melodii super frumoase.
Antonia,foarte apreciat stilul ei,de a se aranja,couafa,mai ales părul ei,are nişte ochi ca două cristale, să nu mai vorbim de voce.
Loră-Fără el m-a impresionat cel mai mult, mia vindecat rănile.
Ai uitat de Elena Gheorghe, super frumoasă, talentată tot ce vrei.
Părerea mea.

19 răspunsuri:
| DeeaDeea001pinck a răspuns:

O parere buna...mai putin despre ruby in videoclipul ala cu baiat de bani gata happy big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Yasmin875 a răspuns:

Sunt doar niste cantarete.straight face

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Inna-Nr1 in Romania si in afara
Alexandra Stan- Foarte populara afara
Lora-voce frumoasa
Andra-voce buna/frumoasa/puternica
Antonia-frumoasa, cu o voce draguta
Ruby- sexy, stinge lumina

| Own3r a răspuns:

Am o parere buna doar despre Andra.
Cea mai buna voce. Nu inna...Cel putin Andra stie sa abordeze mai multe stiluri.
Inna stie doar sa faca playback.
Daca ati observat cand a folst penultima semifinala "Romanii Au Talent" a falsat inna nu stia ce-i de capu ei...

| IoAlexandra a răspuns:

Sunt cantaretele noastre. pe ele le avem si trebuie sa le acceptam. sunt toate diferite din foarte multe puncte de vedere.
Inna este foarte foarte talentata, dar nu exceptional de frumoasa(este cam prea scunda)
Alexandra Stan este ok. nu am auzit-o cantand live, dar cred ca este buna.
Lora e draguta, dar personal nu ma omor dupa ea.
Andra este super talentata si naturala.
Antonia este foarte frumoasa, naturala si extrem de talentata( am auzit-o live de multe ori).
Ruby nu canta live, si in general canta prost. Nu imi place cum arata Ruby si nici cum se imbraca. Uneori este mult prea vulgara.
Este parerea mea, va rog sa nu va suparati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunate cantarete care ne coloreaza viata cu melodiile lor!

| HeLp222 a răspuns:

Inna,Lora,Alexandra Stan si Ruby au ajuns vedete doar pentru "talentul lor" si nu ma refer la cantat. au platit si ele si au dat placeri producatorilor si au devenit vedete, dar conteaza ca ele stiu sa atraga publicul. Andra nu se numara printre ele, adica ea e si casatorita, are si copil, e femeie in toata firea si a ajuns vedeta pentru vocea ei, nu pentru altceva. iar Antonia, Antonia mi se pare ok.big grin

| Klepto a răspuns:

Andra mi se pare cea mai rasarita din tot cardul de mierle, chiar daca nu sunt fan nici macar una din optiuni.
La Inna trebuie sa ma abtin ca iau report la ce "complimente" am pentru acest "artist desavarsit", care habar n-are sa cante, habar n-are limba engleza, dar sa nu ii fie de deochi la "scary si boring" de ea ce este, si este o cunoscatoare distinsa de muzica electronica.
Alexandra "Acadica" Stan - total pas, nu-mi ridica nimic, nici ea, nici melodiile ei.
Lora, sunt batran ca nu stiu de faimoasa Lora.
Antonia, un chip mai frumos decat de obicei, nu sunt fan, nici macar la ultima piesa Maramu.
Ruby? wow, tate, buci, tatuaje, pierce, sexul vinde, melodii cu tenta de "sari pe mine baiete", dar macar canta de un adevar, daca nu-ti platesti lumina, o sa ti-o stinga astia.

Fiecare cu ce ii place, astept cu bucurie fiecare vot "eronat"(preferam stupidul de mai de mult) ca am indraznit sa vorbesc de rau multe artiste consacrate.

| DaRaspund a răspuns:

Sunt toate bune cantarete.Nu ar trebui sa ne intereseze ce fac ele in particular!

| SkrillexForever a răspuns:

Praf toate mai putin alexandra stan m-a impresionat cu lemonade in rest nu imi place nici una falseaza adica fac playback si vocea in mmelodie si-o modifica pe calculator asa fac cam toti
mai putin Miche Jackson
Hai Baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- Inna şi Alexandra Stan - Două panarame total paralele cu muzica. Majoritatea gibonilor le apreciază doar pentru aspectul fizic şi implicit, le ascultă şi melodiile.
- Ruby - O panaramă urâtă şi proastă.
- Antonia - La fel de paralelă cu muzica precum cele 3 enumerate mai sus.
- Andra - Are o voce bună, îmi plăceau melodiile ei în trecut, dar ultimele lansate sunt penibile şi ea, odată cu Măruţă şi promovarea în trustul Pro, a devenit o cârpă jalnică.
- Lora - Are o voce bună, melodii bune, are personalitate, etc. E singura dintre cele scrise de tine pe care chiar o apreciez.

| HermioneLove a răspuns:

Inna si Rubby=Nu-mi plac deloc.Sunt niste pitipoance care nu stiu sa cante.
Lora=are o voce buna si e frumoasa.
Alexandra Stan=Nu ma omor dupa ea dar are cateva melodii OK.
Antonia=canta foarte bine dupa parerea si ea frumoasa.
Andra=Cantareata mea preferata din Romania love struck. Topul meu ar fi cam asa:
1.Andra
2.Antonia
3.Lora
4.Alexandra Stan
5.Inna
6.Rubby.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna are si nu brea o voce buna, dar in ciuda acestor defecte sunt si unii oameni carora le place. Alexandra Stan este draguta are o voce buna si melodii frummy. Lora este o persoana buna cu un suflet mare si este foarte frumoasa. De asemenea este talentata are o voce ffff frumoasa si melodii dragute cu mesaje constructive. Andra este schimbata fata de ceea ce era odata...si acum are melodii destul de bune dar mai placute erau cele mai vechi. Este de apreciat ca are una dintre cele mai bune voci ale Romaniei! Antonia este frumoasa si are o voce fff buna! De asemenea vorbeste cu un accent foarte placut limba engleza! Despre melodii am o parere buna! Ruby, ce sa spun este superficiala dupa parerea mea; mi se pare ca are fata si comportamentul unei fete de cartier!

| NoNameNoName a răspuns:

Inna - îmi plac unele melodii, e foarte frumoasă.
Alexandra Stan - melodii faine, e foarte frumoasă.
Lora - melodii foarte frumoase, la fel ca ea.
Andra - Superbă, la fel şi melodiile ei, caracterul ei.
Antonia - Foarte frumoasă, melodiile la fel.
Ruby - Foarte frumoasă şi melodiile la fel (unele)

| NoNameNoName a răspuns:

Din toate astea îmi place ANDRA cel mai mult.

| Crucified a răspuns:

Traseiste.

| Arnold2893 a răspuns:

Inna curva.
Alexandra Stan canta foarte frumos.
Lora...--
Andra e geniala, e cantareata mea preferata.
Antonia asa si asa...
Ruby curva

| livscomsha a răspuns:

Inna si Alexandra Stan- doua cantarete comerciale cu melodii penibile
Lora- o fata frumoasa, cu o voce asa si asa, cu melodii comerciale
Andra- are o voce superba si atat in rest este cam taranca
Antonia- o fata foarte frumoasa, cu o voce ok... saraca nu stie nici doua cuvinte sa lege
Ruby- bagaboanta

Nu prea sunt ele artiste dar na...sunt cantarete de care nimeni nu o sa isi mai aduca aminte de ele sau de melodiile lor care dispar dupa o luna de la inregistrare