| anonim_4396 a întrebat:

Vă place Inna, Alexandra Stan sau Antonia? Vocea sau aspectul? Dar de Bianca Dragusanu ce parere aveti? Vi se pare frumoasa?

Răspuns Câştigător
| seby27278 a răspuns:

Mie unul imi plac toate trei, este adevarat au talent toate, cei care le vorbesc urat sunt invidiosi.

| floresdemayo a răspuns (pentru seby27278):

Bravo Seba, raspunsul asta il asteptam!

| seby27278 a răspuns (pentru floresdemayo):

Pai ata ii adevarul. happy

| seby27278 a răspuns (pentru seby27278):

Asta scuze

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Element25 a răspuns:

Piţipoance.

Răspuns utilizator avertizat
| DarkBlood32 a răspuns:

Toate 3.

| SwagSwag a răspuns:

Sunt de acord cu BatonelCuCiocolata happy

| NegativeCreep a răspuns:

Oamenii buni, chiar aşa de orbi sunteţi să nu vedeţi ce panarame sunt astea? Pentru ce să le invidiem? Că apar în fundul gol pe scenă, latră două "melodii" acolo şi se cred mari vedete? Asta putem face toţi, dar unii mai au şi demnitate.

| BatonelCuCiocolată a răspuns:

Inna?straight face Nu imi place.cam delocblushing Voce o aveea cat de cat, dar FATA? are fata de proasta, si isi tine gura intr-o parte. nu o suport, eu. Antonia si Alexandra Stan sunt superbe Le adorrrr si voce[mai putin Antonia, in unele cazuri.Si-a mai reveint. oricum] si aspeeectttt

Bianca Dragusanu? hm... FOARTE urata nu e. e draguta. Decat buzele o strica..in rest e ok. Desi e cam plina de silicon, nah. oh go on