| CPR a întrebat:

Ce părere aveţi despre isteria Facebook?

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Mi se rupe.

| stiiix a răspuns:

Facebook e un site super ok.La un moment dat toti o sa se plictiseasca de el, asa cum a fost si cu alte site-uri.gen MySpace.
Oricum istoria inventarii facebook este una geniala. Sa te uiti la : The social network, de vreme ce esti interesata de "isteria" Facebook. happy

| aripifrante a răspuns:

Eu mi-am facut facebook acum cateva luni, si nu e bun de nimic, sar toti pe tine sa te injure(in special cei cu undefiendwinking )si acum catea zile mi l-am decontat...nu sunt faca a facebook-ului