| Sssteleveerzi a întrebat:

Hristos a inviat! Sincer, ce parere aveti despre o persoana care nu are profil de facebook? Nu vreau sa par disperata sau. Dar eu nu am asa ceva si chiar nu il gasesc folositor, nu imi place sa-mi expun viata persoana chiar atat de mult... Unora cand le zic ca nu am facebook parca le zic ca stau in munti asa reactie. Eu chiar ma simt mega ok si fara sa-mi pun 2000000 de poze majoritatea la fel in toaleta, semi-nud sau mai stiu eu cum doar pentru a da niste psihopati like... voi ce credeti? Nu e cam mare isteria asta cu facebook?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Felicitari! Internetul nu sta numai in Facebook, dupa care toata lumea e inebunita. Nici eu nu gasesc Facebook ca fiind cine stie cit de folositor. Fata de alte site-uri de socializare, Facebook e destul de greoi, destul de dificil, are o interfata ce orice numai "userfriendly" nu poti sa ii spui. Si de asta, chiar nu stiu de ce toata lumea a ajuns sa fie innebunita dupa Facebook. Eu am cont de Facebook, insa, daca toti ar fi ca mine, Facebook ar da falimenthappy.
Si inca ceva: uitindu-ma la pozele prietenilor sau constiintelor mele de pe Facebook, observ ceva: toata lumea radiaza de fericire. E oare adevarat, si atunci a coborit raiul pe pamint, insa realitatea infirma clar acest lucru, ori totul e o fatada, facuta de personaje pentru a-si impresiona prietenii si cunostiintele? Eu cred ca varianta a doua e valabila, atita timp cit pe net cu usurinta putem sa ne dam a fi altcineva sau a parea altfel decit suntem. Deci stai linistita, nu pierzi mare lucru daca nu ai cont de Facebook, ba dimpotriva, poate ca esti mai bine ancorata in realitatea din jur.

12 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daca tie nu-ti place vinul musai sa nu-mi placa nici mie? E simplu, ce nu-ti place nu esti obligat sa faci, bârfitorilor.

| cristi202 a răspuns (pentru Hombre):

Macar de ar fi un vin bun...

| Sssteleveerzi explică (pentru cristi202):

Prea mult vin produce dementa laughing!

| Dariusuu a răspuns:

Te susțin draga mea, așa e.Toți se pupă în fund unul pe altul iar live nu își scot un cuvânt, toți sunt prieteni cu toți. Observ că fetele mai nou mai mult sunt dezbrăcate și editate până la maxim, să nu generalizez, mai sunt și băieții.

Sărbători fericite alături de cei dragi.

| Iubibilăă a răspuns:

Dupa parerea mea nu este nimeni obligat sa isi faca cont.
Nu sunt de acord cu: "daca nu ai cont nu esti popular".

| Iubibilăă a răspuns:

Dupa parerea mea nu este nimeni obligat sa isi faca cont.
Nu cred ca daca nu ai cont nu esti popular.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu cred. Esti creata, scrii poezii si nu ai cont pe prostia care se numeste Facebook? Unde ai fost pana acum? Poate suntem gemeni, esti sigura ca nu esti nascuta-n august si ca toata viata-i trait in minciuna?laughing)

| Voidwithin a răspuns:

Facebook-ul e doar o moda acum peste 2-3 luni va aparea altceva.

| KateMiddleton a răspuns:

Uite ca nici eu n-am pagina de facebook.Ma inerveaza cind isi pun o gramada de poze.Stii,daca te uiti la toate pozele unei fete cam departate, se poate primi un film desene animat stupid.
Facebookul e chiar o isterie enorma. Apar tricouri, ba chiar si telefoane cu buton facebook.E ceva care va trece...dar ajunge pana la absurditate.

| NoLoveLostNoLoveFound a răspuns:

Felicitari prietene, nu ai virusul facebook in sange.Deci am mai gasit un camarad.

| k1NNNdeR a răspuns:

Stai calma si eu il gasesc neinteresant si nefolositor.Acum toti isi fac facebook si isi pun poze de pe net sa fie "sucari"....prea exagerat.

| Micutzaaa a răspuns:

Stii,dupa parerea mea ca nu ai facebook, nu e mare treaba.Sunt foarte multe persoane care nu au facebook. Daca cineva se va mai ride de tine spune-lebig grina nu am facebook si nu mi-e rusine, n-am nevoie de el. Daca tu ai nevoie, foloseste-te, treaba ta!
Baftaa!