| SwAn a întrebat:

Ce parere aveti de FACEBOOK?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am cont pe Facebook, este o retea de socializare cu articole foarte interesante.

6 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Am citit undeva ca in ultimul an criminalitatea pe Facebook a crescut de 7000 de ori. Iata un exemplu: http://www.hotnews.md/articles/view.hot?id=1355. Deci daca ai cont, ar fi indicat sa nu dai date despre tine.

| Vizitiul a răspuns:

Un loc unde te poti da in stamba...cu poze. Cu cat este poza mai bizara, cu atat esti mai piz.dos. Toata lumea-i prietena cu toata lumea, dar, de fapt, nimeni nu-i prieten cu nimeni.

| Same.User a răspuns:

Destul de ok, pana nu vor aparea mai multi cocalari si pitipoance pe el.

| Victor_4819 a răspuns:

Super.

| Vanyum a răspuns:

O retea de socializare inutila in care relatezi altor oameni ceva ce nu ii intereseaza despre persoana ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boring...si pierdere de timp