| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre mitul vampirilor? Credeti vreo iota din asa ceva?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DORICE a răspuns:

Stii ca, de fapt, Vlad Tepes, de la care a pornit legenda lui Dracula, suferea de porfirie, boala pentru care la acea vreme singurul tratament cunoscut era administrarea orala de sange de porc. big grin

| DrunkenRat a răspuns (pentru DORICE):

Stiam eu ca toate miturile sunt exagerari ale unor baze perfect si logic explicabileblushing merci

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sincer nu stiu daca a existat dracula, unicul vampir din Transilvania. Daca nu se spunea nimic de el nu existau filme cu vampiri.

| AndreiGabi a răspuns:

Nu

| lotus21 a răspuns:

Stii daca exista intrandevar vampiri noi nu ii vedem caci sunt topiti de soare... dar poti sai,, ademenesti'' cu oleaca de sange rolling on the floor

| DrunkenRat a răspuns (pentru lotus21):

Scuza-ma laughing) dar n-am inteles bancul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mit inseamnaceva ce nu exista, deci nu.

| DrunkenRat a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate miturile au ceva solid ca baza

| anonim_4396 explică (pentru DrunkenRat):

Aaaa, scuze laughing A, pai nu cred ca exista happy