| Lolittaa a întrebat:

Ce parere aveti despre noul serial d epe national tv? Culoarea fericirii? v-a placut triunghiul iubirii? mie sincer da, chiar foarte mult... funda?

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Mie una imi place doar ca are acele efecte ciudate pot spune pentru ca am senzatia ca ma uit la un film nu la un serial. Cat despre Triunghiul iubirii am adorat acel serial am plans cand s-a terminat a fost ceva special un serial foarte special din care toti ar trebui sa intelegem si sa invatam cate ceva sa vedem puterea credintei si a dragostei ...foarte frumos serialul nu am cuvinte sa descriu

7 răspunsuri:
| myxolaryy a răspuns:

Da este super dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da triunghiul iubiri a fost un serial de credinta in dumnezeu si adevar si minciuna pierde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un serial super super tare imi place enorm de mult pina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos este gen sara nicu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea. acest serial este inspirat din viata reala. deoarece unele persoane chiar isi da.viata in mainile altora pentru a le fi bine familiei. Sadna este una din acele persoane! Chiar daca viata ei si'a incredintato practic. unui "nebun"winking probabil pana la urma. sotul ei isi va reveni. Deci, acest serial.chiar imi place vb ta. tongue iti provoaca foarte multe stari.de bucurie si in acelasi timp de tristete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bun, poti sa vezi toate episoadele pe http://neededspark.blogspot.com/......video.html

| madalina_6652 a răspuns:

Daaaalove struck mi-a placut foarte mult Triunghiul iubirii si parca imi place si mai mult culoarea fericirii. Apropo stie cineva cum pot sa gasesc ultiul episod din Culoarea fericirii? va roogggbig grin:*