| xPuffy a întrebat:

Ce parere aveti despre numele Malina?

Răspuns Câştigător
| Lowsensitive a răspuns:

Un nume de fetita nu? Malina este un nume inventat de cehi mi se pare si este unul nu prea folosit in Romania.Dar asta il face mai unic si mai deosebit. Exista si alte nume frumoase Maria, Mioara sau Maya.Depinde la ce te referi.In orice caz ti-am zis ca Malina este un nume grozav si pedeasupra celebru

10 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Imi place. Si Maia e la fel de frumos.

| xPuffy explică (pentru Trolli):

Si eu cred la fel.Am pus aceasta intrebare deoarece eu port numele de Malina si vroiam sa aud si parerea voastra de acest numelove struck

| xPuffy explică (pentru Lowsensitive):

De acordhappy

| Lowsensitive a răspuns:

Peimesc Funda big grin?

| Lowsensitive a răspuns:

Primesc Funda big grin?

| xPuffy explică (pentru Lowsensitive):

Binehappy

| 358ili a răspuns:

Si eu cunosc o Malina.O fata care este la cor cu mine o cheama Malina imi place mult numele asta e deosebit

| xPuffy explică (pentru 358ili):

happy

| 358ili a răspuns:

De unde esti poate te cunosc ai facut cor sau faci?

| XBrunetteX a răspuns:

Pe sora mea o cheama Malina. love struck
E un nume frumos. happy