| anonim_4396 a întrebat:

:* Ce parere aveti despre numele Stefania? Dar Malina? Fiti sinceri va rog! Multumesc! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urasc ambele nume. Malina suna ca maslina fara s, iar Stefania, prea multe amintiri neplacute legate de acest nume.

| Carmen100 a răspuns:

Stefania e destul de normal, eu unu nu il ador da nici nu ma astup la urechi cand il aud. Malina e mai ciudat da zi mersi ca nu e gen Mercedesa, Diamanta, Yusuf(asta e de baiat) laughing

| Bøøgey a răspuns:

Stefania imi place. Malina suna interesant, da' nu-i bai, putea fi mult mai rau.

| 69696969696 a răspuns:

Stefania este un nume OK, mie unu' imi place. Malina nu prea, am o colega in clasa cu acest nume dar nu e cine stie ce.