| So.SwEeT a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa Hora din Moldova a reprezentantei Republicii Moldova la Eurovision Nelly Ciobanu?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie nu mi-a placut, dar sotului meu da.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie mi-a placut.

| dulshe a răspuns:

Nu prea mi-a placut:-s

| Cryss a răspuns:

Merge happy.

| greg a răspuns:

Pentru mine a fost numarul 2 din concurs dupa cea a Norvegiei care l-a inceput nu mi-a placut.Pe urma am vazut ca e geniala.

| greg a răspuns:

Am uitat sa zic "DE CE? ". Pentru ca melodia a avut autenticitate si cantareata a fost naturala.

| dicarmencitta1957 a răspuns:

A fost super frumoasa si a reprezentata Republica Moldova, Direct pe subiect. Mie personal mi-a placut, in comparatie cu altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e melodie de Eurovision dar a prins un pic...