| kiss1 a întrebat:

Ce parere aveti despre Republica Moldova la Eurovision 2010?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Au avut o piesa foarte buna thumbs up (am ascultat-o de nenumarate ori si tot nu m-am saturat, ceea ce spune multe), ca urmare am si vota-o. Chiar nu inteleg de ce nu s-a clasat macar printre primele 10. confused thinking

P. S. love struck multumesc Moldovei pentru 12 puncte, pacat ca noi am fost niste****** si pe ale noastre le-am..."aruncat in vant" sad (asta ca sa nu folosesc un limbaj mai dur laughing )!

8 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nu mi-a placut deloc.Cantareata era imbracata ca o pitzipoanca.
Cea mai amuzanta parte a fost cea in care a cantat barbatul cu saxofonul care dansa foarte... feminin

| Ada... a răspuns:

Mi-a placutwinking. Ce pot sa zicthinking Oricum Romania a fost mult buna și asta s-a văzuthappy. Bravo, Paula! Bravo, Ovi! Suntem mândri de voi>big grin

| medgirl a răspuns:

Eu consider ca piesa a fost super! si nu a meritat locul 22, cel putin in primele 10 trebuia sa fie clasata!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Sa fiu sincera, nu prea mi-a placut... A fost mai buna cea a Romaniei! Doar Romania ne-a reprezentat si a luat locul 3! A fost foarte buna Paula Seling! Are un glas excelent!

| kiss1 explică:

Ai dreptate NOname, cele mai bune prietene tari ale Moldovei sunt Rusia, Ucraina, dar nu in ultimul rind Romania, pentru ca suntem una si aceeasi tara practic si chiar mia parut rau sa vad ca Moldova a dat 12 puncte Romaniei, iar Romania 10, dar asta e, ce putem oare face?

| greenish a răspuns:

Mie personal mi-a placut mai mult melodia lor decat cea a romaniei.bine,ca vocea paulei a fost mai buna ce-i drept. oricum nu stiu de ce nu a fost votata melodia molodovei.aluat locul 22 si chiar a fost foarte buna melodia happy

| anonimathebest a răspuns:

Trebuia sa fie pe locul 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A doua cea mai buna piesa de la Eurovision 2010 dupa Romania(dupa parerea mea). A fost o piesa care, desi nu pe gustul meu, mi-a atras atentia si mi-a parut mult mai buna in comparatie cu alte piese care, unele, au fost mai bine clasate.