| dyenutza01 a întrebat:

ce parere aveti de piesa care ne repr anul acesta la eurovision?:X

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Destul de draguta.

| ♥.Sagemix a răspuns:

E simpatica thinking si cum a zis si stefii. versurile sunt dragute happy, dar nu`mi place cum e interpretata. thinking

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Versurile sunt frumoase. Dar cum canta aia, NUUU

| Sanzii123 a răspuns:

Sincer... mie chiar nu imi place. Nu imi place nici piesa in sine, nici interpretarea.
Eu imi doream sa castige Anda Adam si Connect-r ( si nu sunt fanul niciunuia).

| andreea4ever a răspuns:

Http://www.rimel.ro/......oclip.html

uite si videoclipul

Vorbeam despre melodie.

hmmm
nu pot spune ca o ador dar nici nu o detest.

Pare ca auzita prima data, prinde bine la public, dar dupa nu prea mai e atat de grozava.

pooop

| alemao a răspuns:

E buna! Da se putea si ma buna...