| christina1370 a întrebat:

Ce parere aveti despre Saga Twilight a lui Stephenie Meyer?

6 răspunsuri:
| G a răspuns:

Cartile sunt frumoase si catchy, dar filmele nu sunt cine stie ce.

| Petronela a răspuns:

Filmele Twilight si New Moon au fost foarte dragute si sigur si celelalte 2 care vor aparea(Eclipse-in cinematografele din Romania:2 iulie si Dawn). Si cartile sunt frumoase.

| jojobg a răspuns:

Ah sunt superbe cartile =p~. eu le-am lecturat si chiar mi-au placut enorm. povestea de dragoste dintre cei doi este absolut unica si plina de diferete intelesuri ascunse. Edward reprezinta misterul iar Bella naivitatea iar armonia dintre ei doi este impecabila. Si filmele sunt superba iar actorii au fost alesi foarte bine dupa parerea mea deoarece Robert Pattinson si Kristen Stewart se potrivesc foarte bine si de aceasta formeaza un cuplu si in realitate. Ti le recomand cu caldura sa le citesti si sper sa iti placa :*! `Cya >.

| dedesh a răspuns:

Suuuper! mie imi place

am citit toate cartile, dar nu am vazut decat al doilea film:D

http://www.starszone.eu/membrii.php?id=5760

| bittersweet_1621 a răspuns:

Imi place foarte mult:X

| TaMd a răspuns:

Hi! Filmele sunt beton, imi plac fff mult insa cartiile sunt extraordinare merita citite! Pur si simplu frumos, Foarte fain!^_^