| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Mini S5570?
Pot cumpara casti la el sau nu are?
Avantaje/dezavantaje? Caci as vrea sa cumpar.As vrea pareri de la cei care au happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......0-14784838 ar trebui sa vina cu casti pentru ca astea moderne le au din fabricatie.

2 răspunsuri:
| BiancaGeorgiana a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy mini 2, e mult mai fain, asta are touch screen-ul naspa si nu arata bine in schimb ce mini 2 e mai rapid si seamana cu Samsung galaxy s3 putin

| anonim_4396 explică (pentru BiancaGeorgiana):

Eu de asta am intrebat.Pentru ala nu am bani.De ce spui ca are touch screen-ul naspa?