| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul Intreaba.eu (gen TPU)?
Se merita sa imi fac cont?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E un site putin populat....treaba ta daca e sa iti faci cont dar cred ca o sa fi singurul user activ de pe site.
ma bine ti-ai face cont pe yahoo answers si ai incepe sa raspunzi la intrebari in engleza.
Te ajuta si in ceea ce priveste engleza dar si intrebarile sunt mai variate si in numar mai mare ca pe TPU.
De asemenea mai sunt si site-urile astea internationale :

http://www.refseek.com/directory/answers.html

Pentru site-uri romanesti ai putea sa incerci forum softpedia.

http://forum.softpedia.com/

dar in general se pun intrebari mai serioase ca pe TPU.

| SorinELoo7 a răspuns:

Acel site mi se pare putin cam saracacios... mai popular este TPU.

| FcUcv a răspuns (pentru SorinELoo7):

Stiu asta happy. Dar vreau sa ajut lumeawinking

| ErYkJorDash a răspuns:

Asta depinde doar de tine nu se cuvine sa se faca reclama dar din moment ce aici ti se raspunde la intrebari eu cred ca ar fi o pierdere de timp pentru a face un cont...