| MrLove4ever a întrebat:

Aveti cont pe ask.fm?
Ce parere aveti depstre acest site?

5 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Un site pentru cei are sufera de lipsa de atentie.

| mODIN a răspuns:

O mare porcarie.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Am cont dar nu il folosesc, mi se pare o prostie, mai ales cand vin anonimii si pun tot felul de intrebari sau injura.

| AlexisAlexx a răspuns:

Eu da am cont pe ask.fm dar nu te-as sfatui sa-ti faci pentru ca acolo se astrang toti anonimii si iti pun tot felul de intrebari ciudate si suparatoare..asta e parerea mea! Funda?

| MrLove4ever explică (pentru AlexisAlexx):

Am ask.fm, de ceva timp. Voiam doar sa aflu si parerea voastra. Multumesc pentru sfat. Pana acum nu am prea dat de anonimi frustati, doar odata sau de doua ori. happy