| alexx102428 a întrebat:

Ce părere aveți despre site- ul (rețeaua de socializare si de învățare) Brainly RO?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Acolo gasesti majoritatea exercitiilor din toate manualele.
La romana majoritatea, la matematica tot majoritatea (celor usoare), la fizica mai deloc, la chimie le gasesti pe apropate toate, la biologie nu (acolo sunt multe compuneri/proiecte), la engleza si franceza nu prea, la religie, geografie, istorie si informatica nu se prea gasesc teme (referindu-ma aici la cantitatea de teme rezolvate ce exista in cadrul acestor sectiuni).
Gradul de dificultate al temei atrage dupa sine si lipsa unei rezolvari, si cu cat postezi mai repede tema, cu atat ai mai multe sanse sa o rezolve cineva.

| simina96 a răspuns:

Ideea site-ului este ok, doar ca nu prea se raspunde la intrebari si la cele la care se raspund nu prea sunt pertinente. Poate ca in urma cu cativa ani comunitatea era mai activa, dar in prezent este in jos.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Nu prea sunt raspunsuri de calitate de la nivelul liceului