| YLLL a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia 7610 supernova?
http://www.slashphone.com/media/data/796/nokia-7610-supe rnova-leaked-1.jpg

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Are o colega. E foarte finut, rezistent si chiar foarte performant. Perfect pentru o domnisoara care stie ce e aia matematica si le are cat de cat cu tehnologia.

| viatadecacatt a răspuns:

Mie imi plac telefoanele touch screenhappy asta nu e cine stie ce...

| antonius74 a răspuns:

Este perfect pentru o persoana care nu cauta sa se sparga in figuri, dar nu vrea nici sa ramana codasa tehnologiei happy

| daniDeeDee a răspuns:

Imi place love struck

| den a răspuns:

Ca aspect numi place...depinde si ce facilitati are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi mai bine 3720

| olimpia_2275 a răspuns:

Ce sa zic e dragut...