| elenaps a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un nou telefon, m-am gandit la un nokia 5300. ce parere aveti? Vroiam un supernova 7610, dar costa cam mult.

Răspuns Câştigător
| anonymus12345 a răspuns:

Nokia e cea mai buna firma te telefoane.(cred laughing). Eu am avut un Samsung S3500. E foarte bun.Si e cam 2-3 milioane.Nu e scump. Poti sa gasesti alte telefoane pe vodafone.ro. happyApropo, S3500 are camera de 2 mp.happy

7 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

NU RECOMAND! CAMERA 1. 3 la 450 RON?
Mai bine de la Germanos un: Sony Ericsson W205 = 300 RON:
Camera 1. 3 megapixeli, card, radio FM, garantie 2 ani etc.
sau
Sony-Ericsson K660i = 450 ron
Camera 2 MP, 3G, Radio FM, Card Micro SD, garantie 2 ani etc etc
sau un ALLVIEW:
http://www.germanos.ro/......pen/browse

Tu alegi, eu ti-am dat niste telefoane cu niste preturi mai avantajoase in functie de calitatile lor fata de Nokia cu camera de 1. 3 la 4 mil si ceva...
Multa bafta, tu alegi:P

| Alexandra. a răspuns:

Am cautat acum pe net Nokia 530 siiiii... sincera sa fiu, nu-i pe placul meu. big grin Dar este destul de ok.winking

| roxxy96 a răspuns:

Eu am avut nokia 5200 si o fost ff bun
mo tinut 2 ani jumate si taicamio are si inca il tine cred ca si 5300 e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Nokia 7610 Supernova. Sunt foarte multumita de el. Il am de 1 an si jumatate si bateria ma tine 3-4 zile. Nu mai spun despre camera care este una buna. Muzica se aude tare, are memorie. Am dat 900 lei pe el, acum s-a mai ieftinit.
Eu zic sa ti-l iei pe 5300. Este mai ieftin si daca este Nokia, este bun.

| pitikaaaa a răspuns:

Mdea e simpatik telefonul are verisorul meu
e bun adica nu e tocmai jav...winkinglaughingrezista
e cat de cat ok

| riflo_3187 a răspuns:

Marerea mea e ca e mai bun supernova 7610 ne dam seama dupa pretul acestuialaughing si cred ca este mult mai bun decat 5300winking

| flowerpower_6841 a răspuns:

Eu iti recomand samsung s5230.il am de vreo 5 luni.touch-ul reactioneaza foarte usor, are camera de 3, 2 mp si pentru un telefon cu touch-screen e destul de ieftin, zic eu. e o investitie de duratawinking