| MenCool a întrebat:

Ce parere aveti despre telenovela Nini? eu unu o ador (imi puteti da un site unde se difuzeaza inainte de a se difuza la tv)? foonda

7 răspunsuri:
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Buna!
Din pacate poti vedea serialul doar in spaniola.
Daca doresti, poti sa vizionezi episoadele trecute sau cele ce urmeaza a fi difuza la TV (dar in spaniola) pe : www.peteava.ro sau www.desene-animate-online.net.
te pup:*
Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun Fericit! Din cate stiu eu telenovela Nini este o telenovela mexicana daca nu ma insel. Si daca vrei sa vezi episoadele inainte sa se difuzeze in Romania, ar trebui sa te duci in Mexic, adica sa urmaresti telenovela in Mexic deoarece, telenovela Nini este o telenovela din 2009 iar la noi a aparut de abia in 2010 pe la sfarsit. Dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc pe nini si iubesc aceasta telenovela este cel mai frumos film de pe disnei nu stiu ce parere au ceilalti despre film dar eu il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti dau da pmd sa-mi zica si mie cineva dc dupa fieare inrebare pe care o scrie cineva scrie ca da funta? si poti vedea pe youtube da ii in spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti dau da pmd sa-mi zica si mie cineva dc dupa fieare inrebare pe care o scrie cineva zice ca da funda? si poti vedea pe youtube in spaniola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu vr sa te supy dar e cam naspa telenovela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeeee super eu tot timpul o urmaresc