| Andruta a întrebat:

Ce parere aveti despre universitatea spiru haret? functioneaza legal?

1 răspuns:
| CosteaVlad a răspuns:

Despre "Şpiru" nu pot spune c-am auzit foarte multe, dar ce-am auzit mi-a fost de ajuns ca să-mi fac o părere proastă despre acea facultate. Şi diriga mea spunea că deja cine termină acolo, la angajare sau ceva când te duci şi vede cineva pe diplomă c-ai terminat acolo se cam uită câş la tine. Oricum, în altă ordine de idei, o facultate făcută la stat e mult mai bine catalogată din toate punctele de vedere, faţă de una făcută la privat.
O zi frumoasă!