| kat2108 a întrebat:

Ce parere aveti despre vampiri & co? Va plac filmele cu vampiri?

11 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cele mai proaste

| shadovv a răspuns:

Cham.

| Holocaust a răspuns:

Mie imi plac filmele sf, nu neaparat cu vampiri.deoarece cu timpul te plictisesti de aceleasi clisee si superstitii care apar in fiecare film despre ei...In caz ca ai vreo 10-12 ani,nu o lua prea in serios cu asta.
Am vazut intrebari multe de genu' : "Cum pot sa ma transform in vampir? Funda!"
Mda, maturizarea doare, si e in transformare.

| kat2108 explică (pentru Holocaust):

Nu ma incadrez in acel interval de varsta, nu sunt foarte incantata de toate filmele cu vampiri noi aparute. In fond, totul vine din carti.

| Holocaust a răspuns (pentru kat2108):

Da,ai dreptate.
De exemplu ai vazut: "Vampires Suck"?
Mi se pare mult mai interesant. laughing(intr-un fel)

| kat2108 explică (pentru Holocaust):

Nu l-am vazut, dar m-am cam prins de idee din titlul. E un film contra-vampiri/parodie?laughing Suna promitator.

| Holocaust a răspuns (pentru kat2108):

Nici eu nu l-am vazut, dar vreau.Trailer-ul m-a convins.
E 2in 1.Comedie si SF, si nu-i asa de multa drama.de-abia mai zambesti.
Nu-i asa ca vrei sa-l vezi?batting eyelashes

| kat2108 explică (pentru Holocaust):

Ok ok, ai castigatlaughing

| Holocaust a răspuns (pentru kat2108):

Eu mereu castig.
Dar nu mai uit acum,ca mor de somn, poate maine. yawn
Pa, pa. ツ
P.S.:Astept pareri. (:

| giorgyana99 a răspuns:

Le ador mai ales ala care o fost acum ceva timp pe KanalD Dracula un mort iubaret e mortal filmu da daca vrei de groaza tot de pe KanalD Blade e ff horror

| AmeMiss a răspuns:

Mie chiar imi plac.Imi plac filmele fantastice, ma ajuta sa deconectez big grin