| MinnieHaha a întrebat:

Ce parere aveti despre Filmele siropoase? Mie imi plac mult! Dar voua?

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Da si mie imi plac!love strucklove strucklove struck
le ador,love strucklove struck
haide ne luam de mana si ne ducem la unullaughing
funda/?big grin

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mi-au placut niciodata. Mi se par chiar mediocre in comparatie cu un film istoric sau cu unul de mister/crimawinking

| Floreenofficial a răspuns:

Hmm... le prefer pe cele de la tv cenzurate adica cand ea sta pe burta lui de ex ...trucate laughing

| Emma a răspuns:

Da si mie imi plk:X:X:X
XoXo

| mymy a răspuns:

Si mie le ador :X:X

| Deyutza a răspuns:

Poi majoritatea fetelor le adora :X si majoritatea baietilor le urasc laughing

| MinnieHaha explică:

Izza', imi place simtul umoruli! Tine-o tot asa, iti va prinde bine

| evelin_1888 a răspuns:

Si mielove struck
sunt sooperbe... le ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu preastraight face. imi plac cele horror.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai bune. mi-as dori sa fie mai multe filme lacrimogene la televizor.