| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti?
http://www.hotnews.ro/stiri-arhiva-1243890-legi-ciudate. htm
M-am amuzat si vreau sa va destindeti si voi.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happy Chear e amuzant.happy Ms pentru ca l-ai impartasit cu noi.happy

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

hee hee ai dreptate, dar daca s-ar tine cont si la noi de acele reguli...asta ar insemna sa nu mai fie picior de roman pur pe aici.hee hee

cami
| cami a răspuns:

hee hee ai dreptate, dar daca s-ar tine cont si la noi de acele reguli...asta ar insemna sa nu mai fie picior de roman pur pe aici..hee hee

mlm
| mlm a răspuns:

Da buna treaba, chiar este amuzant.

| selef a răspuns:

Amuzante.

| cristina_6456 a răspuns:

Mi se par stupide

| oanalushaG a răspuns:

Nasoale reguli... uneori putem fi mandri ca traim in Romania
si totusi...traim in Romania straight face