| aaaaaaa1 a întrebat:

Ce parere aveti http://www.jurnale.ro/......41351.html

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Frumos, special, incredibil, excelent. Am ramas fara cuvinte, ba chiar mi-au dat lacrimile sad

2 răspunsuri:
| valentinalina a răspuns:

Foarte frumos; x; x; x; x; x; x;; x; x; x; x;; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x;; x; x; x; x;; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x;; x; x; x; x;; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x; x;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E excelentă povestea. Fundă?batting eyelashes