| scumpikkk a întrebat:

este in special fetelor, ca nu baietii cu sentimente mai putin, ce parere aveti, va place? vi se potriveste? mi-e imi place fff mult. Ma atinge la sentiment :D

http://www.jurnale.ro/Adio_iubirea_mea___-e17079-99075.h tml

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...as vrea sa pot sa spun și eu asa din păcate încă nu pot. De ce¿ Pentru ca încă nu mi-am găsit alt erou sper sa îl găsesc și sa îl uit pe cel care azi ma înalță pe cele mai înalte culmi și mâine ma împinge în cea mai adâncă prăpastie.
Sper căci speranța nu moare niciodată.

12 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Foarte frumos si trist. e greu sa vezi si sa stii ca lupti degeaba, singura.pentru cine? si nici macar asta nu stii.nici macar nu stii pentru cine lupti.

by daiiwinking

| theodoraafi a răspuns:

De multe ori am spus "STOP"...
dar pentru ce? ca tot la el ma gandeam...

Ochii umeziti de atata amar de vreme mi se vor usca... Caci mi-am gasit eroul in altcineva.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Mda, din pacate ma regasesc printre aceste cuvinte foarte dure dealtfel. Ce viata mai avem si noi oamenii, jumatate din ea suferim.Pacat.Trista-i iubirea! Numai bine!

| andalu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W97jxgnB-n4 cred ca se poate corela cu link-ul dat de tine, care dealtfel este superb.

| arrriadna a răspuns:

Mah, sunt experientze necesare fiecarei varste- experiente fara de care nu putem creste si sa vedem lumea cu ochi intelepti.
Asta e una din ele.

Răspuns utilizator avertizat
| ffy a răspuns:

E bine ca a avut curaj sa lase tot in urma adica la fete e mai greu renunute la o persoana pe care o iubesc enorm dar cand o fac nu mai dau inapoi pe cand la baieti e invers.reusit materialul

| mircea a răspuns:

Da, e care nu mai poate... cu el in trecut si iubirea.
Nu mai am nimic in mine, ca si ieri...ca si azi.
De la tine... ma doare ca n-am si daca te-am iubit, de ce am...
Nu mai este nimic de ...iertat. Pleaca si oricum te uit.
Ma doare capu! Gata, du-te si vino viitor.
Auzi? Dar eu, eu ce vina am?

| cryss_1828 a răspuns:

Superb. sad... ft frumos.

| BuBuLyNa a răspuns:

Si eu am avut aceleasi sentimente.asta e un mesaj de adio pentru persoana iubita fffffff frumos. dar eu iti doresc numai fericire nu si despartiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos, dar atat de ...trist...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ar citi atat?