| elenababy a întrebat:

Ce parere aveti mai exista prietenie adevarata in ziua de astazi?

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Exista doar ca trebuie privit sub alta forma cel putin parerea mea. Prietenia adevarata m-i se pare atunci cand prietenul adevarat ma sustine, dar in acelasi timp ma critica ori de cand ori gresesc.

5 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Ba da.

| Fabian20 a răspuns:

Nu cred...toata lumea e nimai pe interes.foarte rar sa mai gasesti un prieten/a care sa fie cu adevarat prietan/a

| BlackBoyR01 a răspuns:

Nu prea

| elenis85 a răspuns:

Da, ink mai exista, eu ma numaram printre persoanele care credeam ca nu mai e dar a venit ziua cand am dat de greu si cineva acolo a fost langa mine, atunci ai s a afli si tu cine intr-adevar iti este prieten cu adevarat, in momentul in care ai sa te afli jos cel care iti da mana sa te ridice ala iti este prieten cu adevarat, si exista dar trebuie la randul tau sai raspunzi la fel pentru ca o prietenie adevarata asta inseamna sa fii si tu acolo pentru altcineva