| anonim_4396 a întrebat:

Ce pasta de dinti folositi? De ce?

26 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Colgate happy Pt ca este foarte buna big grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Colgate advanced whitening. De ce? Pentru ca isi face treaba!

| Silvia a răspuns:

Colgate ptc pe aia o cumpara mama :d

| Annitu a răspuns:

Colgate:Xnu stiu de ce...blushing

| Leea1234 a răspuns:

Colgate herbal -e buna si accesibila (nu este scumpa)si eu folosesc dupa periaj apa de gura listerine total...(e de culoare mov) " si am o respiratie mereu proaspata "-ca sa-i imit pe cei din reclame!

| Leea1234 a răspuns:

Colgate herbal -e buna si accesibila (nu este scumpa)si eu folosesc dupa periaj apa de gura listerine total......(e de culoare mov) " si am o respiratie mereu proaspata "-ca sa-i imit pe cei din reclame!

| Elly4all a răspuns:

Folosesc blend-a-md este ff buna.winking

| BUBULINA a răspuns:

Eu nu folosesc una anume
cumpar ce apuc. pasta de dinti sa fie

la toate le fac reclama ca sunt cele mai bune
eu clint ce sa mai cred?

| ellene a răspuns:

Colgate with mineral salts momentan....nu stiu de ce...stii una mai buna?

| hashe86 a răspuns:

Acum folossc blend-a med
tot ei au scos acum un sortiment ""expert" care e ceva mai buna decat restul astora comerciale.
fiecarui individ i se potriveste un anume tip de pasta de dinti de aceea nu trebuie sa va luati dupa recomandarile altora ci sa incercati si sa descoperiti pe aceea care vi se potrivste mai bine.

| buburuzAndreea a răspuns:

Colgate, ceva cu fresh nu stiu cum.

Nu imi place Blendamed ca nu ustura, nici nu simt ca ma spal pe dinti. in schimb are arome delicioasa. love struck

| alexandra14 a răspuns:

Colgate!mi se pare o pasta de dinti f buna

| alexandra14 a răspuns:

Colgate! mi se pare o pasta de dinti f buna

| AndrusKanu a răspuns:

Colgate! big grin

| babyangel a răspuns:

Colgate max fresh momentan

| unbaiat a răspuns:

Eu nu folosesc pentru ca mi se albesc dintii laughingDaca vreti o dantura perfecta:un pachet de tigari pe zi si multa cafea si cola.

| Roxu a răspuns:

Colgate:X

| nehirerdogan a răspuns:

Colgate de cele mai multe ori dar nu intodeanu sunt disponibila si pentru paste de dinti noi ca oricum am mai folosit si de altele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idem @bubu...
Cele de "firma"...platesti publicitatea...in rest sunt la fel ca celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lacalut si Forever Tooth Gel. Mi-au dovedit ca sunt foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acquafresh white and shine am acuma.Inainte am avut Colgate Enamel Protect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blen a medhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Listerine! Este extraordinara, credeti-ma.Problema este ca se gaseste numai in America. Daca aveti de unde sa o procurati, veti deveni depenedete de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Listerine.Nu se gaseste decat in America.Este extraordinara! Daca aveti posibiltatea sa o procurati, veti deveni dependenti de ea.

| victoria_8973 a răspuns:

Colgate max white big grin pentru q imi albeste dintii cel mai bine laughing

| lille a răspuns:

Colgate, desi sunt constienta ca nu e cea mai buna, dar cu siguranta e cea mai bine promovata.