| HermioneLove a întrebat:

Ce planuri aveti pentru anul care vine 2013? happy Ce ati vrea sa imbunatati la ce ati facut in 2012?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Schimbări neplăcute mi-a dus viață pentru 2012, l-am pierdut și pe tata.
Pentru 2013 nu-mi fac planuri.
Pa, pa.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Niciodata sa nu-ti faci plan pentru urmatoare zi, nu sti ce se poate intampla peste noapte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa nu mai fiu o lenesa notorie. Si...mai vreau multe lucruri, dar nu le voi enumera acum.

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Poi...vreau sa ajut mai multi oameni si nu vreau sa mai fiu asa razgaiata... + ca astept un nou telefon happy