| яоxs a întrebat:

Voi ce planuri aveţi pentru 2013?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Planuri pentru 2013. Să vedem:
În primul rând vreau să intru la un liceu cât mai bun (fiind acum în a VIII -a), şi să iau examenele cu brio la vară. Media de admitere vreau să fie peste 9, 50 iar pentru asta trebuie să muncesc mai mult în acest an.
Îmi mai doresc ca în septembrie când voi intra într-o nouă comunitate, la liceu, să mă obișnuiesc cât mai repede, şi să îmi fac mulți prieteni.
Deci vreau ca în acest an să îmi schimb comportamentul, să nu mai fiu atât de inabordabilă, şi necomunicativă cu ceilalți.
Mai vreau ca acest nou an să-mi poarte noroc, să fiu sănătoasă şi iubită (de către părinţi şi prieteni adevărați). Îmi mai doresc, ca în acest an toată lumea să mă aprecieze pentru cine sunt de fapt.
Planul important din acest an ar fi școala, ca de obicei. Doar că ceea ce se schimbă este că trebuie să trag tare de note şi să fiu mai tupeistă.
Fiind ultimul an din generală, şi primul an de liceu, voi avea multă muncă.
Altceva, nu ştiu. Mă gândesc că vreau ca în acest an un lucru să se schimbe: să fiu în sfârșit înțeleasă de către ceilalți, şi să nu mai fiu atât de criticată ca până acum.

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

-sa intru la un liceu bun iar parintii mei sa fie madri de mine.
-sa invat cat mai bine.
-sa pot rezista departe de familie[in caz ca intru la liceul la care vreau]
-sa imi fac noi prieteni.
-sa mai tin legatura cu prieteni actuali.
*-*

| GroparuVesel a răspuns:

Astept sfarsitul lumii, again.

| Vans a răspuns:

Nu îmi fac planuri.

| LegionarulRoman a răspuns:

Ar fi:
-sa invat mai bine astfel incat sa iau examenul de a a 8 cu minim 9
-sa imi cresc motivatia pentru o alimentatie sanatoasa, si mai mult sport
-sa citesc mai mult
-sa ma inteleg bine cu colegii

| Predator30 a răspuns:

Eu vreau sa incep o afacere si in rest alte planuri nu am doar sa am sanatate!

| CichasEmo a răspuns:

Sa ma pun serios cu burta pe carte.Sa-mi termin colectia de carti despre vampiri si paranormal.Sa-mi dresez cainele.Sa-mi fac un autoportret.Cam atat momentan.TU?

| ChalkOutline a răspuns:

Sa...nuprea multe.

| Bivolu69c a răspuns:

Sa fac cat mai mult sex, asta daca imi fac o prietena, ca nu am avut in viata mea o prietena si as da orice sa am sad