| RAY a întrebat:

Ce mai vreți sa va cumpărați anul asta? ce planuri aveți? ce ati vrea sa aveti?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii sa ruleze in cantitati uriase, fara ei existenta mea nu isi are rostul. Dupa ce termin datoria fata de ei, schimb scopul vietii spre alte prioritati

| RAY explică (pentru mgtow):

Poti si acum si ai alte priorități, doar tu te opresti

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Nu pot sa fac 2 chestii in acelasi timp, ca sa ma centrez pe bani ma dedic mai mult pe soferie, imi sacrific sanatatea inca 4 ani ca sa pot fi borfas cand vin acasa apoi nu am treaba.

| RAY explică (pentru mgtow):

Dar tot nu vei avea ce iti doresti cu adevarat

| mgtow a răspuns (pentru RAY):

Ei nu, casa masina da - nevasta cu acte si copil nu vreau asa ca imi voi permite ce vreau cum sa nu

| Freya1 a răspuns:

Pai anul asta as vrea sa ne schimbam masina, sa ne luam restul materialelor pentru renovat casa (plus mobilier etc). Restul sunt mizilicuri normale si obisnuite.
Planuri, pai cum am spus sa ma mut o dată si sa ne schimbam locurile de muncă.Am de gand si eu si iubitul sa ne găsim câte un loc de munca dar sa incercam suplimentar sa avansa cu mica noastră afacere daca se poate, daca nu probabil vom renunța si ne vom tine doar de un loc de munca.
O sa mergem si la controale la medici, probabil o sa imi iau de la anul injecții si da doamne sa reusim sa avem niște vacanțe.

| Celcestietot a răspuns:

In momentul de fata, niste jocuri. Asa as mai fi vrut sa am un A.I. care mi-a atras atentia.
Tu?

| RAY explică (pentru Celcestietot):

O geaca de iarna ca astia nu pot pune un fermoar, salata de beuf, analizele de sange, mers pe jos, pe ce distributie te joci?

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Salata o faci tu?
Astea sunt de pe Steam, iar asa de unde apuc si de unde am chef, de pe Origin, TapTap, EA, etc.

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Am facut si de paste,probabil ca as putea si sarmale, inca nu am incercat, incerci, gresesti, inveti, iar inveti, ce specificati la pc ai?

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Sa iti zic pe scurt, ca sa nu spamez : RyzeN 7 3700X, 16 RAM, GTX 1650, Vega 10 Graphics.

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Aa, si, preferi sarmalele de post sau cele traditionale?

| RAY explică (pentru Celcestietot):

Bun pc, de alea ardenelesti

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Merci.

| SilentRain a răspuns:

O mașină, nu-mi fac planuri
As vrea liniște și pace

| RAY explică (pentru SilentRain):

Dar ai luat permisul?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Într-o zi, da

| Justme1997 a răspuns:

Mi-ar place o bicicleta, dar nici macar nu stiu sa merg cu bicicleta si mi-ar fi prea rușine sa invat acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am lu deja o pereche de la vagabond de pantaloni si vreau sa îmi iau și o geaca da nu de la vagabond ..cred că o să schimb telul da nu sunt hotarat ce sa îmi iau. fericire as vrea sa am da nu o poți cumpăra cu bani mai ales când ești depresiv... Mă gsndesc sa beau sau nu laughing nu am planuri, nu îmi doresc decât o iubita da trebuie sa fiu mai pozitiv și sociabil. Ah și să ningă laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De ce cumperi de acolo? ca sa te placa o mandruta? ca sa fii ca alti? chiar iti place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughing am tras puțin cu ochiul și am văzut că au haine faine dpmdv, am tot zis că o să comand și nu am făcut-o am zis sa sparg gheata. doar acum am zis sa cumpăr ceva de la ei. sper sa mă țină pantalonii. nu ca sa fiu că alții, pur și simplu mi-o atras atenția, nu îmi place să copiez pe nimeni Man laughing pai da z că altfel nu comandam big grin eu mă îndrăgostesc rar de o fata și o abordez odată la un secol când o fac îmi spun că s măritate laughing adică când îmi place și mie o fata cu adevărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sisal pentru sacul de purici avand in vedere ca doar tavanul a scapat inca nevatamat.

Sa transform debaraua in dressing sau sa incetez sa mai cumpar pardesie si paltoane. Grea decizie.

Pene de curent de fiecare data cand intru pe site-uri cu haine.