| pisciutza19 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vara asta? Eu in iunie merg la mare, sper sa fie vremea ok.Voi ce faceti?

10 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Eu probabil că o să merg în belgia la niște rude. Și la untold desigur.

| Crackman a răspuns:

O sa stau intr o incapere la 50 de grade cu niste persoane pe carenu le suport. Asta ca sa gastig bani

| RobertMoon a răspuns:

Merg la mare o săptămână, iar în rest recuperare fizică până la toamnă

| IngerasulMicut a răspuns:

Merg la Eforie Sud (Constanta) si stau 22 de zile happy

| pisciutza19 explică (pentru IngerasulMicut):

Frumos

| Adry05 a răspuns:

Sesiune in iunie, poate chiar si o saptamana din iulie, in rest plec cu familia la mare in august, posibil in iulie sa plec la mare c-o tabara stundeteasca, vreau sa ajung cateva zile in alt oras la o prietena, o sa plec si cu iubitul la un moment dat undeva cateva zile, nu stim inca unde, probabil ceva cabana la munte, cam astea mai sigure, in rest oi vedea ce mai apare. Vreau sa ma concentrez si pe perfectionat franceza. happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca de obicei. Ies pe balcon când e soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm thinking
Oficializez relația mea amoroasă, persoana am cunoscut-o aici și mna... trebuie să avansăm și noi deci voi petrece timpul cu ea, o băută, o maria,un plimbat noaptea prin parcuri, cel puțin asta am de gând...hee hee
Mă întorc în Românica, chiar săptămâna viitoare plec de aici, de pe meleagurile astea iberice, cred c-o să revin, dar prin sep că vreau să-mi fac cadou de ziua mea câteva grame verzi de fericire și e mai ieftin aici plus că mai dispare din
căldură și am programare la neurolog atunci. Poate vizitez niște rude, în rest ce am făcut și până acum : seriale, muzică, filme, descărcat poze pentru că obsesie, dansat, niște sport, învățat/citit chestii de orice fel, un TPU și deci internet în general, îmi răsfăț corpul cu diverse tratamente, cam așa în mare parte.
De nu ai mai băut... suc granita îți recomand ca o băutură răcoritoare, mie îmi place cel de lămâie.

| Floria_Ioan_1996 a răspuns:

Voi macar mergeti la mare?