| Andrei_Robert_1994_lPpI a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vara asta? Si cum faceti sa le puneti in aplicare? Am si eu o gramada de planuri, dar nu fac niciunul.

3 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Le faci pur și simplu dacă chiar te atrage acea activitate, dacă simți sa le faci. Nu trebuie sa ți impui ceva anume, fa ceea ce ți place

| gabriielaaa a răspuns:

Nu am plănuit nimic am facut deja ce am vrut restul las de la sine.

| FruttiFresh300 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de bani laughing și dacă nu ai curaj sa faci ceva, bea o sticla de vin și fa-o fără să te mai gândești de mai multe ori. Eu asta fac și funcționează laughing