| zamfira a întrebat:

Ce planuri aveti pentru weekendul care va incepe in curand? (eu deja ma gandesc din ce in ce mai mult la weekendhappy Veti merge in parc? Veti merge la cumparaturi? Aveti petreceri cu Elene si Constantini la acest final de saptamana?

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Sa-ti povestesc: este ora 19:35 acum m-am trezit, astazi trebuia sa iesimin oras sa cinam si dupa sa dam o tura prin oras, ieri m-am intalnit cu niste prieteni si am zis sa iesim, ca o zi nu mai rezistam, am facut un chef bestial, m-am culcat a ora 6 dimineata si m-am trezit la 9 sa ma duc la lucru, am ajuns acasa si m-am culcat din nou, si in momentul de fata scriu pe TPU, astazi iar am cina si chef dar mi s-au cam terminat "bateriile" si maine la 9 iar la lucru. si intre timp mai spal o haina, mai fac curat prin casa etc... grea viata asta rolling on the floor. pe mine intotdeauna ma oboseste weekendul, de abia astept sa vina lunibig grin

| cotzobel a răspuns:

Eu ies in parc cu nepotica mea, ca in fiecare sambata si duminica...ma relaxeaza sa stau sa o vad um se joaca, cat e de fericita, sa vad inocenta din privirea ei. dupa aia vin acasa si mergem, nu cu nepotica, la o petrecere, sambata seara.probabil duminica dace e vreme faina cu prietenii si/sau familia la un voley/fotbal/gratar undeva pe muntehappy

| Dara a răspuns:

Eu am o aniversare, dar nu e foarte interesanta! Am mult de lucru ca am tras chiulul ieri si trebuie' sa recuperez. sad N-am nici un chef... da' trebuie sa-mi fac! Si cu siguranta imi voi face timp sa merg cu micuta mea in parc! happy Sper sa-mi iasa mai bine decat duminica trecuta, cand m-au stiut doua cartiere cand am vrut sa plec acasa, deoarece fiica-mea voia sa mai stea!

| gabimaris a răspuns:

Da, sigur, weekend cu sarbatoriti, o elena si vreo doi gemeni! Dar noua ne plac petrecerile, am fost la cumparaturi, am luat cadourile suntem gata de distractie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ma duc la cumparaturi, imi vin niste prieteni din nord, sa se prajeasca la soare, si trebuie sa ii surprind cu talentele mele in ale bucatarelii, noroc ca stau numai 8 zile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o padure.Hircioaga si hamsterul vor sa le fac cunostinta cu o catelusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sâmbata și duminica duc viață de noapte: pub-uri, cluburi, discoteci, plimbări, etc.
Pa, pa.