| gabrielosss98 a întrebat:

ce planuri aveti pentru weekendul asta? Astept multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Eu ies in oras cu cea mai buna prietena a mea. Mergem la patinoar, dupa la cinematograf. Tu ce faci?

| gabrielosss98 explică (pentru dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd):

Pai o sa vina un prieten pe la mine sambata, si ma gandeam la ce sa facem.E buna ideea cu pationoarul.Din ce oras esti?

5 răspunsuri:
| sexymamy a răspuns:

Stau cu prietenii

| M1hai a răspuns:

Cred ca am sa ma relaxez uitandu-ma la un film si ma plimb cu un prieten happy

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Duminica la biserica, sambata in parc, vineri la mall.