| anonim_4396 a întrebat:

La multi ani Constantini, Elene si cei cu nume derivate din ele love struck

Răspuns Câştigător
| Princessee a răspuns:

La multi ani tuturor si din partea mea!
In special verisoarei mele pe nume Elena si care din pacate este in spital.

26 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Cred ca initiativa ta este laudabila. Intr-adevar azi de Sfintii Constantin si Elena, noi toti de pe TPU dorim tuturor celor ce sarbatoresc ziua onomastica, sa aiba parte de multa sanatate, sa fie cu inimile pline de sentimente calde de iubire pentru cei din jurul lor, pentru familiile lor si sa fie fericiti ca si-au largit grupul de prieteni cu noi toti. Sper ca urarile noastre sa aduca un plus de bine in viata lor.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc mult, aceleasi urari si pentru ceilalti sarbatoriti dar si membrilor marii familii TPU!

| lia a răspuns:

La multi ani!
Ne bucuram ca putem petrece si noi alaturi de voi happy

| elena a răspuns:

Mesaje pentru oameni, pentru animale, pentru betivi, toate au o gingasie si sensibilitate a lor, simti sinceritatea cuvintelor care sunt adresate cu drag, sa ne bucuram de numele date de parintii nostri. Un bujor -floarea sarbatorii de 21 mai - din partea mea pentru toti cei ce poarta aceste nume.

Janina
| Janina a răspuns:

Happy day la toti...maine astept bomboane de la sarbatoriti tongue

mlm
| mlm a răspuns:

In ziua care va surade-n prag
Si-i purtati frumosul nume,
Eu va doresc tot cei mai drag
Si mai frumos pe lume.
La multi ani, norocul sa va zambeasca in fiecare zi, sanatatea sa va acopere iar fericirea sa-si mentina zambetul pe buze.Inca o data La multi ani! tuturor sarbatoritilor.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Multa sanatate si bucurii. La multi ani!

| Elly4all a răspuns:

Multumesc de compliment bro, pe mine ma cheama Elenalove struck.

prfml
| prfml a răspuns:

Multumesc! happy La multi ani si din partea mea celor care isi sarbatoresc ziua de nume! Constantin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La multi ani tutoror :*:*:*:*:*
si la multi ani mie blushing :X

| anonim a răspuns:

LA MULTI ANI DE CONSTANTIN SI ELENA!

| Onutzu a răspuns:

La Multi Ani! tuturor persoanelor ce poarta acest nume Constantin și Elena.

| bibitza a răspuns:

LA MULTI ANI tuturor cu numele de Elena, Constantina, Constanta...Constantin ...etc. :*

| DiMoDi a răspuns:

Mai bine mai târziu decât niciodată, nu? happy deci:
La mulţi ani Elene şi Lenuţe, Constantini, Costeli şi cum or mai fi alte derivate! Să aveţi parte de tot ce vă doriţi şi mai ales de sănătate, că-i mai bună decât toate! big hug :*

| Lory_2572 a răspuns:

La multi ani si din partea mea. Si sunt total de acord cu Bro la faza cu cinstea happy

| Zoombe3 a răspuns:

Multumesc in numele pisoiului meu, pe care il cheama Costica, pentru ca s-a nascut in aceasta zi acum 4 ani, La Multi Ani si tie daca este cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca am locui mai aproape am putea sa chefuim. Mi-ar placea sa te cunosc, Bro. Esti un baiat foarte manierat si inteligent. Sigur, am mai spus-o, amuzant, dar asta e apanajul oamenilor inteligenti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un sincer și călduros La Mulți Ani pentru toți Constantinii și Elenele de pretutindeni.
Distracție plăcută și sus paharul.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumim frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro(ther) ai vreun nume derivat din astea?laughingSa'ti zic la multi ani?
Daca nu.la multi ani pentru restul:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani mamei mele:Xlaughingsi la restulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alt motiv de tras la masea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite ca am nimerit-o bine, ca erau sarbatoriti p-aici big grin Ei acum dupa ce mi-am facut datoria sa va desconspir pe cei sarbatoriti, trebuie sa faceti cinste rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc happy Toate cele bune tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Laaaaaa multi aniiiii!
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine ma cheama elena sa ca la multi ani pe totii care poarta numele asat si o sa sarbatorm pe 21 mai nu :*:* ii pup si la multi ani :X:X:X:::*:*:*