| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Ce planuri de vacanta aveti? Unde ati vrea sa mergeti[in Romania]`~`fundita pentru. cele mai frumixe love struck`~ idei~~

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Eu as vrea sa merg la Constanta la mare (desi am mai fost) imi place f mult! As mai vrea sa merg pe valea Arieslului, acolo este super tare! Si in alte locuri uimitoare de vizitat... acum nu imi vin in minte. Sper ca ti-au placut! fundita?

3 răspunsuri:
| fluturas2 a răspuns:

Eu ma duc in Romania in vara acesta la Cheile Bicazului si Manastirea Neamt. Si ma duc in Italia

| Ge0 a răspuns:

Ma plimb in fiec zi prin parc[fac poze,joc monopoly,adevar sau p,carti p porunci,ma plimb cu rolele,ma dau in leagan ca un copil micutlaughing,ma joc palete,ma plimb cu carturile,cu barca,ma dau in tiribomba etc],in centru[cant la chitara,asc muzicaa,ma uit la magazine,beau un suc,ma duc la kfc,mac`,beau o cafea,fac filmuletze amuzante etc].ma duc la tara[biliard,suc,plimbari,foc la poarta,cantat,stat in sat pana seara cu verii si prt,olt,bronzat,balaceala in apa,mers pe bicicleta,gratar,tinta,volei,muzicaa la maxim,prt noi],caracal[vizitare oras,stat cu varu`meo,schimb de id,hidrobiciclete, strand, cumparaturi.etc],mare[balaceala,bronzat],filiasi[film,inghetata,prt noi,discoteca,club,motocicleta,jiu,motru,baie,shoping,masina,etc.],la tara la gazza mea[gratar,padure,severin, apa, muzicaa.etc.]lucrurile astea le fac in mai multe zilebig grin si lista continua.

| andrew_2541 a răspuns:

Eu as vrea la paris,grecia,Italia,spania,canada, ungaria, bulgaria(la nisipurile de aur)