| anonim_4396 a întrebat:

Ce porecle imi puteti spune pentru maria si larisa?

Răspuns Câştigător
| Jello a răspuns:

Pentru Larisa:Larisa-Lissa,Lari,Issa,Larisuca,Lara,Larisse,Lary,Larisuc,Lala,Lulu,Arisa,Larissia,Laris,Larix,Laly,Risa,Lisa,Lysu,Lys,Larisita,Larisux,Lil,Lar,Lisa,Lix,Liux,Lalix,Larix,Arix,Larisella.
Pentru Maria:Mariuca,May,Mya,Mariutza,Mariah,Ria,Maya,Mara,Marry,Mariutza,Marioara,Maricica,Mariuca,Marina,Marilena,Maridana,Marii, Mimii, Mioara, Mariana
Sper ca te-am ajutat!
Pa pa :*

2 răspunsuri:
| andypandy_2709 a răspuns:

Maria-mary(dar cu un accent englezesc)
larisa-lari, lara Funda?

| DeDde_7705 a răspuns:

Depinde. eu am o colega care o cheama Maria si e foarte copilaroasa si o strigam Bebe big grin Sau mai avem una larisa dar e in alta clasa si o strigam Kymbatting eyelashes