| LadyBya a întrebat:

Ce pot face cu punctele acumulate pe TPU.ro?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Nu poti face nimic, doar sa iti maresti Rank-ul si sa devii printre primii useri, dai sus la "COMUNITATEA" sa iti dai seama ce inseamna acele puncte.

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai nu poti face nimic cu elebig grin

| hiphopbeatz a răspuns:

Iti iei o casa. *insert sarcasm here*

iti castigi rank-ul.si/sau devii expert TPU.

pace!

| ShiNee a răspuns:

Sa te bucuri de ele thinking

| Cromasston a răspuns:

Nimic...castigi mandria ca ai ajutat pe cineva, si cresti in rank, in rest nimic(cred ca e de ajuns).

| n0name a răspuns:

Le pui in bibliotecabatting eyelashes

| XutZu1997 a răspuns:

Te dai mare cu ele.glumeam.winking

| anonima10 a răspuns:

Nimic. Poti sa acumulezi cat mai multe. E ca o competitie fara premiu din cate stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic asta e problema ca le ai pedgeaba ce conteaza e sa urci in rank