| Eigei a întrebat:

Ce pot face daca cineva ma banat de pe un server SA-MP?

3 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

1. Sa incerci sa iti schimbi IP-ul (la rds e simplu doar dai restart la router/ calculator)
2. Daca nu merge cauta motivul initial de ban, fa-ti un alt cont si vb cu alt admin de acolo sa iti scoata banul spunand ca a fost fratele tau pe calc in locul tau si va intelege.

| Eigei explică (pentru youmail):

Am incercat, da nu mai pot folosi deloc serverul ala, alta solutie nu mai exista? =]]

| Robyboss62 a răspuns:

Daca nu il mai poti folosii deloc inseamna ca nu ti-a dat /megawarn sau /ban ci /nban sau /rban adica ban pe nume sau pe ratia de ip si nu mai poti intra deloc doar daca iti da unban. Funda?