| angel69lover a întrebat:

Ce pot sa fac cu prietena ca ne-am plictisit sa nmai stam in casa! suntem din judetul mures
dati-mi o idee, urgent va rog, funda la imi place mai multwinking mersi

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Mergeti in vizite la prieteni sau la niste colegi de scoala sau de liceu,la cunostinte sau la rude,mergeti la cinematograf sau la teatru,mergeti sa vedeti ce se mai gasesti prin magazinele din mall,mergeti la o plimbare cu bicicleta prin padure,prin parc sau mergeti la tara la bunici sa mai vizitezi si sa mai ajuti putin la treburile gospodariei,mergeti la muzeu, la gradina botanica, la zoo, sa citesti o carte frumoasa de dragoste, sau sa faceti curatenie prin casa si sa mai aranjati lucrurile in ordine prin sertare si prin dulapuri!

4 răspunsuri:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Bunaaa! Pai ati putea sa iesiti afara cu bicicletele/rolele, sa va duceti la plimbare la padure, sa mergeti prin locuri unde nu ati mai fost, sa faceti poze multe, sa va plimbati, sa va bateti cu apa/sa mergeti la strand/piscina ceva..Fiti creativi, posibilitati sunt multe. Iar daca v-ati plictisit de astea faceti ceva nou, ce nu ati m-ai facut pana acum! Bafta! :*

| angel69lover explică (pentru Măriucaaaaaaa):

De chestii din astea m-am saturat, chiar vrem cv nou... dar nu stim ce...

| andreea9701 a răspuns:

Plimbativa sau mergeti la o piscina ceva.

| Adelina1905 a răspuns:

Potete sa vina ea la tine sau sa mergi tu la ea si sa va uitati la un film.