| Byakuya a întrebat:

Ce pot sa fac?
Ma plictisesc enorm.
Funda

4 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai:deseneaza,canta,danseaza,invata dansuri
,scrie o carte,compune cantece/poezii/povesti, fa origami, fa quilling, fa machete, fa sudoku/rebus/integrame, joaca jocuri gen:zuma sau 3D logic,joaca ce jocuri iti plac,fa teste de personalitate,uita-te pe TPU,iesi afara(afara poti sa joci ping-pong,sa te plimbi cu rolele,sa alergi putin prin parc,sa stai pe o patura cu amicii tai si sa va jucati carti sau badminton sau volei daca ai minge de volei),fa-ti un blog,fa un film,modifica poze,cauta poze ca wallpaper,fa curat in calculator,fa curat in camera,joaca-te cu animalutul tau(daca ai),citeste,mergi la shopping,gateste,picteaza,fa-ti un jurnal,cauta-ti un hobby,colectioneaza lucruri,invata cuvinte noi in engleza,franceza sau ce limba iti place tie,imbogateste-ti vocabularul, viziteaza muzee, mergi la bunici, perfectioneaza-te intr-un anumit domeniu, de antrenat memoria(vezi motivonti, pc), mediteaza

| Ryuuzuka a răspuns:

Citeste o carte sau intamplari funny de la scoala, copilarie etc.

| 1000bodies a răspuns:

Citeste o carte de Stephen King.

| BluePage a răspuns:

Citeste, iesi afara, fa-ti temele, invata, dormilaughing, uitate la un film