| OOo9 a întrebat:

Ma plictisesc enorm! Cine are chef de vorbarie? big grin

11 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Daca esti o gagica sexy, o sa vb cu tine!laughingmacar ai putea sa ma minti!

| OOo9 explică (pentru Seducatorul):

laughing buna asa

| Seducatorul a răspuns (pentru OOo9):

Vad ca-ti plac la nebunie cartile! Ultima carte care am citit-o a fost Asul de inima rosielaughing

| OOo9 explică (pentru Seducatorul):

Da.maxim. straight face Citesc doar pentru ca imi cere la scoala happy ...mai bine fac altceva decat sa citesc

| Maramnt a răspuns:

De ce te plictisesti? Hai in lumea minunata a lecturii! love struck

| OOo9 explică (pentru Maramnt):

Acum o ora am plecat din lumea aceasta! Ptr ca mi se face somn de la atata citit... Zzz

| Maramnt a răspuns:

Da, cat de buna ar fi o carte tot te adoarme daca citesti prea mult, doar nu degeaba eu citesc noaptea ca sa adorm mai repedehee hee (asta ar trebui sa faca toata lumea pentru un somn plin de vise frumoaselaughing, cel putin asa cred). Poti sa-mi spui ce carte ai citit?batting eyelashes

| OOo9 explică (pentru Maramnt):

Am citit pentru scoala.Harry Potter.winking si in sfarsit am terminat o de citit laughing

| Maramnt a răspuns (pentru OOo9):

Sincer, niciodata nu m-a atras cartea asta si nici nu cred ca am sa o citesc vreodatalaughing Mai degraba citesc de 4 ori "In cautarea timpului pierdut"winking