| DouaPuncteIcs a întrebat:

Ce pot sa fac pentru tehnologica: macheta trebuie si nu am idee ce pot sa faccrying
Va rog spuneti-mi cat mai repede maine trebuie sa-l ducstraight face
p. s. clasa 6:d
Fundaaa

Răspuns Câştigător
| Alecssandra_8257 a răspuns:

Poi poti face pe macheta un oras cu blocuri casa etc. sau poti face o casa, un bloc, o scoala, un centru turistic din alte tari ex. : turnul efel... sper ca ti-am fost de ajutor! big grin

4 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Toata vacanta ce ai facut? raised eyebrows

| Alecssandra_8257 a răspuns:

Poti face un oras, un centru turistic ex. Turnul effel., o casa, un bloc, etc.

| Alecssandra_8257 a răspuns:

Mrss. de fundita! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva despre spatiu...mereu sunt destule de spus despre spatiu si foarte interesante.