| iulain13 a întrebat:

am de facut pentru scoala ceva care sa o impresioneze pe o prefesoara de ed. Tehnologica si sa imi punaun 10. Cineva din clasa a facut o macheta la un teren de fotbal, si a iesit super, ce ziceti sa construiesc? Eu m-am gandit la o macheta la ceva..., dati-mi exemple si spuneti cum se face

Răspuns Câştigător
| bz06kou a răspuns:

Fa macheta unui razboi!
Eu cand eraam mai mic am folosit soldatei de jucarie pe un CD dela de patefon (dela mare negru) si a iesit super tare. Sper sa te ajute. Funda?