| Marry17 a întrebat:

Ce poti face cand esti acasa, iar toti prietenii sunt plecati din localitate si afara este frig desi e vara?laughingFUNDA

Răspuns Câştigător
| Autumnfeelings a răspuns:

Sa te uiti la un film,sa bei ciocolata calda,sa citesti o carte,sa te joci pe calculator,sa te uiti la Tv, sa iti faci temele de vacanta(daca ai), etc.Imi dai fundita ar fi prima.Si sa stii ca am raspuns prima.

8 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Te duci la bazin, canti la chitara ( daca ai ) inveti un dans d pe net sau il faci tu, iti faci poze, vb cu prietenii la telefon, desenezi, iti faci suvite, citesti ceva, dormi laughing, te uiti la tv, joci la pc, scrii intr-un jurnal, asculti muzica, raspunzi pe TPU, comentezi poze pe facebook, te uiti la un film, alergi prin ploaie, vizitezi o ruda, iti iei un animal de casa si te ocupi de el laughing

| LonelyGirl01 a răspuns:

Acelasi lucru ma intreb si eu...laughing

| Stein a răspuns:

Eu fiind baiat mias lua un pet de bere si as da muzica la maxim (as da o petrecere singur)laughing

| MilkaFriend a răspuns:

Iti gasesti un joc pe calculator sau imprumuti o carte de la biblioteca, vb cu prietenii la telefon happy

Răspuns utilizator avertizat
| Selena111 a răspuns:

Incepi sa desenezi
te uiti la tv
domi

| Andy_3042 a răspuns:

Nu conteaza daca e frig vanatoarea nu se opreste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitat-te la un film, citeste o carte sau mai simplu, dormi.