| Michelle_5585 a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu ma plictisesc? Stiu ca este vacanta si toata lumea se bucura de ea, dar eu pur si simplu nu am ce sa fac acasa x(. Prietenii si eu stau la fel in casa, plus ca este si frig si nu poti iesii afara. M-am saturat de pc si tv. dati-mi ceva ideii:d
Plsslove struck dau >funda:

Răspuns Câştigător
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

1) Invarte-te cu scaunul :))
2)Citeste
3)Uita-te la un film, la tv, pe geam
4)Dormi
5)Joaca ceva, asculta muzica
6)Uite si un site :)) http://www.ziare.com/......sti-823820

3 răspunsuri:
| dydy1992 a răspuns:

Daa este frig! sad
Paii...ai putea sa intrii pe sunphoto, sau sa te uiti la TV.`(:
Ori ai putea tu cu prietenii tai sa stai pe messenger sa faceti o conferinta si sa jucati adevar sau provocare.`:X

| KaTtY a răspuns:

Poti citi o carte, sigur o sa te ajute
sa o ajuti pe mama in bucatarie, sa incercati retete noi,
sa-ti suni prietenii/colegii si sa vorbiti
sa-ti faci temele pentru vacanta, daca ti-a dat

bafta!

| kiss44ever a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. dar am chemat o prietena la mine si dupa ma duc si eu la ea...si asa trece vacanta. sper ca te-am ajutat