| Sophieeeeeee a întrebat:

Ce poti face pe un calculator care nu este conectat la Internet? Va rog, fara varianta: " scrie un jurnal". Multu` puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Sincer,nu prea multe.In principal desenezi in paint, joci jocurile calculatorului dar poti si sa le iei de pe un CD, asculti muzica, te uiti pe poza, faci documente.Dar iti pripun sa iti ies programe si toate cele fara de care ar fi plictisitor statul pe calculator.

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Te poti juca jocuri, poti face poze cu webul si sa le editezi cu paint, poti sa desenezi in paint, sa scrii un roman, sa il desfaci daca e mai vechi si sa-i inveti componentele etc.

| Nic3man a răspuns:

Poti intreprinde orice activitate digitala in afara de cele ce necesita conexiune internet, ex: jocuri, grafica video, sound editing, photo editing, muzica, documente, etc, etc