| Sophieeeeeee a întrebat:

Ce poti face pe un calculator care nu este conectat la internet? Intrebarea e cat se poate de serioasa, astept raspunsuri la fel. Fara raspunsuri de genul "jocuri" sau "nimic". happy

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Buna! Poti juca jocuri(instalate de pe cduri sau stickuri); poti sa desenezi in paint; daca e mai vechi poti sa-l desfaci si sa inveti componente(socketuri, interfete, ce componente ai in el etc.); Sau poti sa iti faci poze cu camera web si sa le editezi cu paint.

| Lalaloveu a răspuns:

Poti scrie in word un jurnal! In fiecare zi sau cand ai timp, sa scrii in el! Iar daca vrei, apoi le poti tipari!