| Justerinii a întrebat:

Am nevoie de cineva experimentat, am problema cu internetul...
Nu ma pot conecta la internet, ma duc in network conection si la local area conection scrie "Network cable unpluged" tin sa mentionez - cand bag mufan calculator de la internet nu imi apare nimic ca si cum este conectat cablul. Cine ma poate ajuta, funda.

Răspuns Câştigător
| Costelo_Mariano_1980 a răspuns:

Incarca sa reinstalezi driveru pentru network sau sa incerci alta placa de retea..sigur iti fnctioneaza netu?/ poate e reteaua cazuta

| Justerinii explică (pentru Costelo_Mariano_1980):

Multumesc pentru raspunsuri, facea atingere din unitate,
am rezolvat problema.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Probleme cu placa de retea, sau cablu prost (intrerupt/mufa defecta)!